SuperNoty.cz
Blog

Blog na portálu SUPERNOTY.CZ

Supernoty se přestěhovaly

28.01.2019

Máme za sebou velké stěhování naší redakce Supernot. Jak jste možná zaznamenali v našich kontaktech, změnili jsme provozní adresu (sídlo firmy zůstává stejné) a nyní nás najdete na Chlumčanského 5, 180 00 Praha 8 v BBC budově u Bulovky. 


Německá verze Supernot

23.08.2018

Opět jsme něco přidali navíc. Máte-li přátele německy mluvící a zároveň muzikanty, můžete jim doporučit naše stránky, protože od včerejšího dne jsme zavedli i plně německou verzi našeho největšího notového portálu v ČR. Ať vám slouží aneb Alles gute.


Nové kategorie: Hudební tělesa, Zpěvníky, Učebnice a školy hry

22.06.2018

Na vaše četné žádosti o usnadnění vyhledávání not pro hudební tělesa od duetů až po velké orchestry, jsme zřídili novou kategorii HUDEBNÍ TĚLESA, kterou naleznete jako první na roletce po rozkliknutí ikony OSTATNÍ na nabídkové liště na hlavní stránce (předposlední ikonka v liště). Po kliknutí na Hudební tělesa se vám ukáže nabídka téměř devíti set (prozatím) skladeb v aranži od různých nástrojových duetů (např. flétna, klarinet), přes not pro tři kytary (Guitar Ensemble) nebo např. smyčcové kvartety a dechové kvintety až po noty pro jazzové, popové i klasické orchestry. Například i školní (Classroom Band Pack).

Další novinkou, zavedenou od včerejšího dne, je i zcela nová kategorie ZPĚVNÍKY, kterou naleznete opět na hlavní liště home page - a to zcela vpravo (ikonka rozevřené učebnice). Pod tímto tlačítkem se skrývají dvě podkategorie: Zpěvníky a Učebnice a školy hry. Mezi zpěvníky naleznete jak zpěvníky vysoce žádaných písniček autorů jako Nohavica, Wabi Daněk nebo skupina Chinaski, ale i zpěvníky lidových písní, které máte k dispozici ke stažení zcela zdarma. Ušetříte nejen čas při stahování, kdy na jeden nákup máte k dispozici to nejlepší z not vašeho oblíbence, ale výrazně také ušetříte peníze, protože soubor skladeb je poskytován mnohem výhodněji, než byste pořídili nákupem jednotlivých skladeb. Uspoříte tak až 100 Kč na jeden zpěvník! Ať vám novinky slouží pro vaši potřebu, případné připomínky nám můžete zaslat na info@supernoty.cz