Blog

Blog na portálu SUPERNOTY.CZ

Německá verze Supernot

23.08.2018

Opět jsme něco přidali navíc. Máte-li přátele německy mluvící a zároveň muzikanty, můžete jim doporučit naše stránky, protože od včerejšího dne jsme zavedli i plně německou verzi našeho největšího notového portálu v ČR. Ať vám slouží aneb Alles gute.


Nové kategorie: Hudební tělesa, Zpěvníky, Učebnice a školy hry

22.06.2018

Na vaše četné žádosti o usnadnění vyhledávání not pro hudební tělesa od duetů až po velké orchestry, jsme zřídili novou kategorii HUDEBNÍ TĚLESA, kterou naleznete jako první na roletce po rozkliknutí ikony OSTATNÍ na nabídkové liště na hlavní stránce (předposlední ikonka v liště). Po kliknutí na Hudební tělesa se vám ukáže nabídka téměř devíti set (prozatím) skladeb v aranži od různých nástrojových duetů (např. flétna, klarinet), přes not pro tři kytary (Guitar Ensemble) nebo např. smyčcové kvartety a dechové kvintety až po noty pro jazzové, popové i klasické orchestry. Například i školní (Classroom Band Pack).

Další novinkou, zavedenou od včerejšího dne, je i zcela nová kategorie ZPĚVNÍKY, kterou naleznete opět na hlavní liště home page - a to zcela vpravo (ikonka rozevřené učebnice). Pod tímto tlačítkem se skrývají dvě podkategorie: Zpěvníky a Učebnice a školy hry. Mezi zpěvníky naleznete jak zpěvníky vysoce žádaných písniček autorů jako Nohavica, Wabi Daněk nebo skupina Chinaski, ale i zpěvníky lidových písní, které máte k dispozici ke stažení zcela zdarma. Ušetříte nejen čas při stahování, kdy na jeden nákup máte k dispozici to nejlepší z not vašeho oblíbence, ale výrazně také ušetříte peníze, protože soubor skladeb je poskytován mnohem výhodněji, než byste pořídili nákupem jednotlivých skladeb. Uspoříte tak až 100 Kč na jeden zpěvník! Ať vám novinky slouží pro vaši potřebu, případné připomínky nám můžete zaslat na info@supernoty.cz 


Novinka - k dispozici máte nyní i Řádkový seznam skladeb

20.03.2018

Připravili jsme pro vás další velmi užitečnou pomůcku, Od dnešního dne si nabídnuté seznamy skladeb můžete prohlížet ve dvou různě uspořádaných seznamech. Ten DLAŽDICOVÝ (informace o skladbě jsou v orámovaných obdélníčcích="dlaždicích") už znáte. Nově přibyl i seznam ŘÁDKOVÝ, nabídka skladeb je po této volbě uspořádána do řádků, které kromě obrázku, názvu skladby, interpreta a instrumentace přináší i informaci o počtu stran notového zápisu a o ceně této skladby.

Takže pokud je pro vaše rozhodování o nákupu velmi důležitá i cena, zvolte si tento způsob zobrazování. Přehledně, aniž byste museli skladbu rozkliknout na detail, tak cenu ihned zjistíte. Ať je vám poslední vylepšení našeho notového portálu k užitku.